O nás

O nás

Firma FORTE spol s r.o. vznikla v roku 1992. Jedným z jej hlavných partnerov je  firma BEAST – Global Tool Company Sp. z o.o.  ktorá sa zaoberá predajom ručného náradia značky BEAST v strednej a východnej Európe.  Dalším dôležitým partnerom je Švédska firma Luna Export AB  ktorá je  dominantným výrobcom a dodávateľom profesionálneho náradia, meradiel,  nástrojov a strojov značiek Teng Tools, Limit, FeraxLuna na škandinávskom trhu.

                 

V súčasnej dobe má firma Luna Export AB zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete, kde je významným dodávateľom priemyslu, armády a automobiliek svetových značiek ako sú Volvo, Mercedes, Scania, Land Rover a mnoho ďalších.
 

 

Súčasná naša ponuka firmy FORTE spol. s r.o. obsahuje viac ako 100 tisíc jednotlivých položiek a súprav náradia. Tie najbežnejšie sú k dispozícii priamo v našich skladoch alebo na skladoch nášho Švédskeho partnera.
Okrem sortimentu firmy Luna Export AB ponúkame aj ochranné pracovné prostriedky, spotrebnú chémiu, normovaný spojovací materiál a stavebné náradie.  Touto širokou ponukou vieme osloviť  hlavne firmy v strojárskom a automobilovom priemysle, maloobchodné predajne a náročných konečných spotrebiteľov.

     

Naši partneri môžu rovnako využiť naše služby a nechať si náradie, meradlá a stroje predviesť priamo z našich predvádzacich vozidiel.
Našou hlavnou úlohou je poskytnúť širokú a kvalitnú ponuku na našom trhu.